Tvořím

DIY: Sešity do školy

23. srpna 2015 v 21:21 | Kelíns
Prázdniny se pomalu chýlí ke konci (uaaa, neee) a my školou povinní budeme zase příští týden sedět v lavicích. Proto jsem se rozhodla vytvořit návod, inspiraci na sešity do školy. Jsou to čtyři jednoduché nápady.

Portrétování

5. června 2015 v 16:05 | Kelíns
Ahojte všichni. Přispívám trochou svých čmáranic za poslední půl rok. Jsem zvědavá, jestli někoho z těch lidí poznáte.

DIY: Lapače snů

31. března 2015 v 20:22 | Kelíns
Už dlouho jsem ničím nepřispěla do této rubriky, takže je na čase to napravit. Vždy mě strašně lákalo si udělat Lapač snů. A teď mám v pokoji dva a jsou strašně super. A přitom to bylo poměrně jednoduché.

DIY: Halloweenské svíčky

28. října 2014 v 18:44 | Kelíns
Rozhodla jsem si udělat nějakou výzdobu, když je ten Halloween. Moc mě mrzí, že se u nás v Česku vůbec neslaví. Bylo by fajn, kdyby se tady takováhle tradice taky zavedla. Ukážu vám návod na dva jednoduché obaly na svíčky, za které jsem neutratila ani korunu.

Borůvkovomalinový koktejl

6. srpna 2014 v 14:00 | Kelíns
Napadlo nás s kamarádkou, že když je to léto chtělo by to umíchat koktejl. Musím se přiznat, že ani jedna z nás nejsme žádné kuchařky. Na internetu jsme si našli, že by měl správný koktejl obsahovat cukr a mléko. To nám stačilo, ale kupodivu se nám koktejl povedl, dal se i pít a žádná z nás se neotrávila.
Když jsme to zvládli my musí to zvládnout opravdu každý.

DIY: Kočičí batoh

16. dubna 2014 v 15:07 | Kelíns
Jak nejspíš většina z vás ví, DIY je zkratka do it yourself. Aneb převedeno do češtinu: udělej si sám. Takže tu pro vás mám návod a taky takovou malou inspiraci na batůžek. Původně jsem chtěla aby nahradil můj školní batoh, jelikož mám takovou černou nudnou tašku přes rameno. Nakonec mi ale vyšel celkem malý. Stejně ho ale nosím, když jdu někam ven a beru si jen pár věcí. Zaujme, hodí se kamkoli, je jednoduchý, roztomilí a já ho zkrátka miluju.
 
 

Reklama
Děkuju za každou návštěvu ... ... a každý krásný komentář.