Recenze

Recence: Příliš mnoho Kateřin

30. srpna 2015 v 21:26 | Kelíns
John Green
An Absurdance of Katharines
Žánr: Romány
Počet stran: 240
Rok vydání: 2015 (originál 2006)
Nakladatelství: Knižní klub
Překlad: Veronika Volhejnová
Zdroje použitých obrázků v recenzi: databazeknih.cz, pinterest.com

Colin Singleton je zázračné dítě. Jenže to, že vás v dětství považují za zázračného, ještě neznamená, že se z vás v dospělosti stane génius. A právě to Colina trápí, čeká na svoji velkou Heuréka. Jako by neměl dost starostí, ještě se s ním rozešla jeho přítelkyně Kateřina. Už devatenáctá Kateřina v pořadí, která mu dala kopačky. Jeho kamarád mu nedovolí utápět se v smutku a vyráží společně za dobrodružstvím. Zakotví v naprosto nedobrodružném starém městečku s hrobkou arcivévody, továrnou na výrobu šňůrek do tampónů a dívkou Linsey. Díky ráně do hlavy Colina napadá konečně jeho heuréka. Vymyslet rovnici, díky které zjistí, po jak dlouhé době vztah skončí a kdo ho ukončí. Ale dá se láska předvídat matematikou?

Člověk znamená tak moc, jak moc znamená to, na čem mu záleží.

Přečteno za leden

22. února 2015 v 10:05 | Kelíns
Za leden jsem moc nestíhala, plně mě zaměstnávala škola. Takže se celkem divím, že jsem vůbec něco přečetla. Poslední dobou čtu hlavně sešity ze školy a učebnice :D

Přečteno za prosinec

16. ledna 2015 v 19:04 | Kelíns
V prosinci mi už došly knížky, takže jsem si jednu musela stáhnout na čtečku. K Vánocům jsem dostala sedm nových knížek a jsem štěstím bez sebe. Snažím si je co nejvíc šetřit. Můj brácha totiž poznamenal, že ty knížky snad požíram.

Přečteno za listopad

6. prosince 2014 v 14:23 | Kelíns
Začalo mě bavit si fotit knížky, které přečtu. Za listopad jsem přečetla tři knihy. Jsem strašně šťastná, protože jsem na chalupě objevila velkou knihovnu. Právě z ní mám dvě knížky za listopad - Monte Crista a Kmotra. Většina z té knihovny je poměrně dost stará a jsou tam spíš klučičí. Strejda mi slíbil, že mi zase tenhle týden odtamtud něco doveze.

Přečteno za říjen

2. listopadu 2014 v 17:43 | Kelíns
Rozhodla jsem se podle vzoru Infinity, že bych sem mohla dávat nějaké knížky, které stíhám číst. I když teda poslední dobou vůbec nemám čas na čtení. Dokonce jsem za říjen četla dvě knížky na čtečce, protože jsem neměla čas zajít si do knihovny nebo do knihkupectví. A to jsem ještě někdy o prázdninách byla úplně proti čtečkám.
 
 

Reklama
Děkuju za každou návštěvu ... ... a každý krásný komentář.