Fotím

Túry po Alpách

4. srpna 2015 v 8:38 | Kelíns
Buongiorno!
Už umím čtyři italská slovíčka. Boungiorno, ciao, cane a bella. Včera navečer jsme se vrátili z Itálie. Jo, vím, že jsem tam byla před třemi týdny, ale to bylo na jiném místě. Tentokrát jsme byli v Italských Alpách a chodili jsme po horách. Moje nohy to teda celkem odnesly. Protože rodiče rozhodli, že v rámci šetření a dobré kondice budeme jezdit lanovkou jen v případě nejvyšší nouze. Takže jsme si to všechno museli vyšlapat po svých. Pfffů!

Půvabná Itálie

15. července 2015 v 22:30 | Kelíns
Ciao,
jsem zpátky v Česku teprve pár hodin, ale už se mi stýská. Itálii jsem si zamilovala, je naprosto kouzelná. A to jsem ani nenavštívila města, která bych jednou ráda viděla. Jako třeba Pissu, Benátky nebo Veronu, snad se tam jednou podívám. Byla jsem s rodinou v oblasti Lago di Ledro a chodili jsme hlavně po horách, asi dvakrát jsme se byli podívat do města, která jsou naprosto úchvatná.

Květiny

12. července 2015 v 0:23 | Kelíns
Zdravím :)
Musím stihnout dopsat tenhle článek než odjedu z Česka, opakovala jsem si pořád dokola. No, stejně jsem to nestihla, takže to dopadá takhle. Jsem v hotelovém pokoji v Itálii. Kousek ode mě chrápe brácha a pode mnou funí pes. Prostě klasika. Musela jsem čekat do půlnoci, než se mi podařilo připojit na wifi. Ale jsem tu, hurá!
Ze středy na čtvrtek (mluvím o těch předminulých, ano zveřejňuji článek o dva týdny později než jsem měla v plánu :D) jsme oslavovaly s kamarádkama konec školního roku. Jely jsme na chatu ke kamarádčině babičce. Byla tam strašně krásná zahrada plná květin a já jsem neodolala udělat pár snímků.

Lesní focení

17. května 2015 v 8:53 | Kelíns
Tohle jsou pár týdnů staré fotky z výletu po českých lesích. Strašně ráda bych napsala, jak se mi líbí, že je už sluníčko, všechno kvete, venku zpívají ptáci a les krásně voní. Pravdou ale je, že si toho vůbec neužívám. Po dlouhé době mám zase špatnou náladu a nemůžu se z ní vykopat. Ale nechci tyhle pozitivně a jarně naladěné fotky kazit svými kecy, které jsou stejně o ničem. Takže užívejte krásných slunečních dnů :)

Z Itálie

2. února 2015 v 19:52 | Kelíns
Hola Hej!
Po týdnu bez wifi jsem konečně doma. Ale klidně bych si to ještě o týden prodloužila. Nebo radši o měsíc, když už. Celý týden bylo sluníčko, spadla jsem jen čtyřikrát a narazila jsem si jenom palec. Takže myslím, že to šlo víc než skvěle. Akorát mi kamarádka zrovna poslala z čeho všeho tenhle týden píšeme a to mi trochu kazí dobrou náladu. Ta škola nás chce snad zabít, fakt že jo. Ale to se nějak podá, zvlášť když za týden jedu na lyžák, další týden flákání.
Trochu jsem fotila, ale jenom digitálem, protože se mi sebou nechtělo tahat zrcadlovku.

Vánoční fotky

25. prosince 2014 v 13:20 | Kelíns
A je po Štědrém dni. Tyhle Vánoce byly super. Akorát ten sníh mi chybí. Ráno mě vzbudily sluneční paprsky, které proklouzly skrz záclony. To se stává jenom v létě, že by mě probudilo sluníčko. Na okno jsem si nalepila pár papírových sněhových vloček, když je ta zima a sníh pořád nikde.

Podzimní les

18. října 2014 v 18:18 | Kelíns
Konečně jsem po dlouhé době měla čas zase vytáhnou foťák a vyjít si s psem na procházku. Poslední dobou mi přijde, že až na výjimky trávím život jen školou a spánkem. Ještě, že se nám blíží ty podzimní prázdniny, jinak bych byla na dobro ztracená.
Mám strašně ráda podzim. Hlavně ty barvy. Už jsem si sesbírala několik listů a dala si je vylisovat do knih. Doufám, že neztratí svojí krásnou barvu. Jedinou chybou u podzimu je, že začíná společně se školou, takže si ho člověk skoro vůbec neužije.

Rakouské Alpy v létě

31. srpna 2014 v 11:22 | Kelíns
Když se řeknou Alpy člověk si spíše představí zimu, sníh a lyžování. Tak jsem to měla aspoň já, než jsem viděla jak krásné jsou Alpy bez sněhu. A musím přiznat, že bez něj se mi to líbilo víc. Kdyby jste chtěli porovnat mám tu fotky ze stejné oblasti akorát se zimním obdobím.

Víkendové výlety

14. srpna 2014 v 15:00 | Kelíns
Nikdy jsme moc na rodinné výlety nejezdili. Naposledy snad někdy, když jsem byla na prvním stupňi základy. Což už je nějakej ten pátek zpátky. Jezdíme jen na dovolené, jako třeba do Řecka a tak. Pro to mě celkem udivuje, že už jsme za tyhle prázdniny byli už několikrát na výlety jako rodina. Já vím, zní to divně. Já se prostě pořád nemůžu zbavit pocitu, že mám divnou rodinu. Taťka, co si z každé blbosti dělá vtípky a pořád někoho hecuje. Mamka histerčí, když někoho z nás ztratí na chvíli z dohledu. Brácha, co musí furt všude lézt, všechno zkoumat a nikdy nepolevit v tom mě otravovat. Pes, co musí všechno sežrat a vždycky se vyválet v těch nejsmradlavějších věcech. A nakonec, aspoň jeden člen rodiny normální - já, která se můžu podělat jen z toho, že mi na hlavu sedne motýl. Já, které musím tu svou ztřeštěnou rodinu celý den snášet. Je to jen pocit, nebo vám taky přijde, že máte doma takové cvoky?

Z lesa

20. července 2014 v 10:00 | Kelíns
Pár fotek z Nového Města nad Metují, kde jsou krásné lesy na procházky jako dělané. Sice máme les asi kilometr od mého domu, ale mojí mamku napadlo, že si zajedeme nějakých dalších 40 kilometrů, protože náš les už známe skrz na skrz. Mně osobně teda přijdou všechny lesy stejné, aspoň tady v Čechách. Ale co, procházka to přeci jen byla hezká.
 
 

Reklama

Děkuju za každou návštěvu ... ... a každý krásný komentář.