Duben 2015

Povídka ze školních lavic

30. dubna 2015 v 19:38 | Kelíns |  Povídky
Znuděně jsem seděla v lavici. Hlavu jsem měla opřenou v dlani, snažila jsem se, aby mi nespadla. Učitel bižule stál před tabulí a diktoval nám poznámky o výtrusovcech. Fakt mě žádní výtrusovci nezajímají. Hlava mi klesla na lavici. Jenom na chvilku si zavřu oči. Jen moment a budu zase dávat pozor. Už jsem pomalu usínala, když v tom mě vyrušila šílená rána. Okamžitě jsem zvedla hlavu a otevřela oči. Celá třída byla jako před tím. Jen výrazy všech vypadaly strašně vyděšeně. Zaměřovaly se na zelené stvoření, které najednou stálo před tabulí vedle učitele. Mělo podobnou výšku jako náš biolog, ale na hlavě mělo asi dvaceti centimetrové tykadla, na kterých mu seděly oči. S dvěma rukama, ale na nich byly dohromady jen čtyři prsty. V jedné ruce měl pytel a v té druhé lano.
"Nazdar děcká," zasmál se a ukázal své dva obrovská zuby do špiček.
"Pane, nevím, kdo jste, ale nařizuji abyste opustil tuto třídu," pronesl znuděně náš biolog.
"No, to mě ani nehne," vzdorovalo mu to zelené stvoření.
"Budu muset zavolat pana řiditele, aby rázně zakročil. takové žertíky nebudu ve své třídě trp-"
"Úuu, tak ty zavoláš ředitele," skočilo mu zelené stvoření do řeči, "už se bojím."
Přetáhlo mu přes hlavu pytel. Náš učitel začal řvát něco o porušení školního řádu v době výuky. Stvoření vytrhlo list ze sešitu jednoho z mých spolužáků a nacpalo mu ho přes pytel do pusy. Pak vzalo to lano, obvázalo ho dokola a nakonec ho ještě přivázalo k radiátoru. My ostatní jsme jen nechápavě koukali.
"Tak co je s váma?" zeptalo se nás, "začíná pařba!" zaječelo.

Proč mám na všechno smůlu jen já?

22. dubna 2015 v 14:19 | Kelíns |  Kecy okolo mého života
Možná je to mnou, ale nemáte taky pocit, že se vám dějí jen samé trapasy a smolný věci. Vím, že to asi jen moc prožívám, ale fakt mám pocit, že mě vesmír nějak nemá rád nebo tak něco. Tady je trochu z mých nedávných smolných okamžiků. A když říkám nedávných, myslím tím za poslední dva dny, bohužel.


16. song, který jsem nenáviděla, ale teď ho miluju

11. dubna 2015 v 20:27 | Kelíns |  30 days song challenge
Tohle bylo celkem těžké vybrat. Protože když se mi nějaká písnička nelíbí, tak se mi nelíbí a už to neřeším a neposlouchám ji. Nakonec jsem vybrala Tic Toc od Ke$hy.
Děkuju za každou návštěvu ... ... a každý krásný komentář.