Leden 2015

14. song, který mě popisuje

23. ledna 2015 v 16:20 | Kelíns |  30 days song challenge
Tohle je podle mě hodně těžké. Vybrat píseň, o které bych si myslela, že mě popisuje. Nakonec jsem zvolila Paradise od Coldplay.

Přečteno za prosinec

16. ledna 2015 v 19:04 | Kelíns |  Recenze
V prosinci mi už došly knížky, takže jsem si jednu musela stáhnout na čtečku. K Vánocům jsem dostala sedm nových knížek a jsem štěstím bez sebe. Snažím si je co nejvíc šetřit. Můj brácha totiž poznamenal, že ty knížky snad požíram.

Tajemná postava vedle mě

8. ledna 2015 v 19:18 | Kelíns |  Povídky
Obklopovala mě tma. Ležela jsem na posteli, co nejvíc přitisknutá ke zdi a snažila se co nejtišeji oddechovat. Můj dech byl nepravidelný a téměř neslyšitelný. Kdežto přímo vedle mě bylo slyšet hlasité pravidelné oddechování. To byl ten důvod proč jsem se skoro nemohla nadechnout. V mém krku bylo sucho a já nedokázala ani polknout. Dokořán otevřené oči mě pálily, ale já nevěděla jak je přimět, aby se zavřely. Zírala jsem do bílé zdi, ačkoli nyní byla černočerná. Pouze skrz žaluzie dopadalo trochu měsíčního světla.
Musím se otočit a zjistit, co to vedle mě oddechuje. To byl právě ten důvod, proč jsem se nemohla hnout. Snažím se sama sobě nalhat, že když se otočím, zjistím, že vedle mě nikdo není. Že je to pouze halucinace vyvolaná z mého vyčerpání. Pak tu byla ta druhá možnost. Ta, že se otočím a skutečně vedle mě bude někdo ležet. Už jen ta představa mě děsila. Tohle není sen. Možná kdybych se dokázala pohnout, štípla bych se. Jenže to oddechování, můj strach a ta černota, která mě zahaluje je příliš skutečná. Tohle je realita. Leda, že by to byla halucinace.

Děkuju za každou návštěvu ... ... a každý krásný komentář.