Listopad 2014

Už nikdy nebudu pít

22. listopadu 2014 v 14:38 | Kelíns |  Kecy okolo mého života
Nerada se opíjím, a ještě neraději mám lidi, kteří se opíjí úmyslně. Chápu, že se třeba snaží před něčím utéct, ale tenhle způsob je podle mě zbabělost. A nejhorší je, když někdo pije, protože se pak cítí cool. Já si prostě o takových lidech vždycky myslela, že jsou pitomci.

Ale není to ode mne fér. I já se nejednou setkala s alkoholem a ano, nemám tak pevnou vůli, abych se neopila. Takže bych neměla soudit druhé. A protože tenhle blog naštěstí píšu anonymně, myslím, že nebude vadit, když se o ty nešťastné a trapné zážitky podělím.
Nebudou to žádné pecky. Nedávno mi kamarádka vyprávěla o holce co se zlila na konci roku ve škole a pak se válela nahá v blátě a ostatní ji museli oblékat. Mohu s čistým svědomím prohlásit, že takovou zkušenost nemám.
Ale nechci odbočovat od tématu, tenhle článek má být totiž o mně, že? A píšu o tom, protože je fakt těžký když vám někdo něco strčí do ruky říct ne. A často nestačí říct ne jednou. Člověk musí být opravdu silný aby se tomu dokázal vyhnout. Je pravda, že já se nechám do všeho snadno přesvědčit a nikdy jsem se nenaučila říkat to slůvko ne.

13. song, o kterém by nikdo neočekával, že ho budu milovat

12. listopadu 2014 v 20:43 | Kelíns |  30 days song challenge
Tenhle článek mám v rozepsaných už asi měsíc a stále jsem nebyla schopna ho zveřejnit, tak tu konečně je. Vybrala píseň As long as you love me, kterou zpívá Justin Bieber.

Přečteno za říjen

2. listopadu 2014 v 17:43 | Kelíns |  Recenze
Rozhodla jsem se podle vzoru Infinity, že bych sem mohla dávat nějaké knížky, které stíhám číst. I když teda poslední dobou vůbec nemám čas na čtení. Dokonce jsem za říjen četla dvě knížky na čtečce, protože jsem neměla čas zajít si do knihovny nebo do knihkupectví. A to jsem ještě někdy o prázdninách byla úplně proti čtečkám.
Děkuju za každou návštěvu ... ... a každý krásný komentář.