Leden 2014

2. den - Nenáviděný song

22. ledna 2014 v 14:15 | Kelíns |  30 days song challenge
Písniček, které nemám ráda moc není. Vlastně se mi líbí skoro všechny, proto je těžké odpovědět na otázku, která se mi líbí nejvíce. Kdyby se mně ale někdo zeptal, kterou písničku fakt ze srdce nenávidím, nemusela bych nad tím přemýšlet dlouho. Mám jasnou odpověď. Je to "Láska v housce", kterou zpívá Xindl X a Olga Lounová.

1. den - nejoblíbenější song

18. ledna 2014 v 9:06 | Kelíns |  30 days song challenge
Na blogu Aninky jsem nalezla moc zajímavý projekt, který nese název 30 days song challenge. Normálně se do projektů moc nezapojuju, ale tenhle se mi obzvlášť líbí. Trochu jsem si ho upravila, ale vážně jen trochu. Změnila jsem asi tak pět bodů.
Na prvním místě mých oblíbených písniček se už dlouho drží "Don´t let me get me" od mé nejoblíbenější zpěvačky P!nk.


Šťastný Nový rok 2014

1. ledna 2014 v 13:56 | Kelíns |  Fotím
Nevím jak přesně jsem si představovala strávení posledního dne roku 2013. Možná někde s přáteli nebo nějakou novoroční párty. Nakonec jsem ale byla doma s rodinou. Pouštěli jsme lampiony. Potom šli rodiče spát, ale my jsme se s bráchou koukali na film a brouzdali po internetu. A když jsme odpočítali nový rok, cítila jsem přesně ten pocit, přesně tu úžasnou novoroční atmosféru. A když to tak shrnu jsem ráda, že jsem Nový rok nestrávila s přáteli. Tak ho můžu trávit za několik let. Nikdy už si ale nezopakuji tu atmosféru, když s mamkou, taťkou a bráchou pouštíme lampion a můj pes mezitím leží a hryže klacíček, ani nezvedne hlavu když se sem tam ozve rána z ohňostroje. A my ostatní debatujeme kam náš lampion asi spadne. Někdo tvrdí, že zpátky k nám na zahradu, někdo si myslí že do moře a někdo, že někomu na hlavu. A to co děláme jako první v roce 2014 je, že s bráchou stojíme na vaně a díváme se z malinkatého okýnka na ohňostroje. Ačkoli je to trochu nepohodlné, je tam ten nejlepší výhled.
Děkuju za každou návštěvu ... ... a každý krásný komentář.